LimburgActueel.be



Puuur zoekt 400 nieuwe huishoudhulpen op Jobdag

Door Redactie - 08 september 2017 - 3500 - Economie

Op donderdag 21 september organiseert Puuur een jobdag in heel Vlaanderen. In totaal zijn er 400 vacatures in te vullen in de 19 Puuur kantoren. Met de wervingscampagne 'Op zoek naar een toffe job dichtbij huis?' wil Puuur diverse kandidaten aanmoedigen om te solliciteren. “Hoewel de job doorgaans met vrouwen geassocieerd wordt, groeit het aantal mannelijke collega’s gestaag", weet directeur Ilse Schepens. "Puuur verwelkomt vrouwen én mannen, jong of iets minder jong en dankzij het flexibel werkschema zijn er heel wat mogelijkheden om deeltijds te werken."

Puuur zoekt 400 nieuwe huishoudhulpen op Jobdag
Foto: Pixabay



Na een selectieprocedure kunnen nieuwe medewerkers meteen aan de slag. Ze kunnen rekenen op correcte loon- en arbeidsvoorwaarden, krijgen een contract van onbepaalde duur en worden tijdig betaald voor elk gepresteerd uur. "In de regiokantoren wordt gezorgd voor persoonlijke begeleiding en vorming”, zegt directeur dienstverlening Ilse Schepens. “Neen, wij hebben geen kuisvrouwen, wel huishoudhelden! Een diploma is geen vereiste. Voor een Puuur huishoudheld zijn talent en goesting dé superkrachten.”

Kantoren van Limburg (08u30-16u30)
Regiokantoor Bilzen      
Wedersoet 3D 
3740 Bilzen  
089 41 02 70  
puuur.bilzen@ons.be

Regiokantoor Bree      
Stationswal 1   
3960 Bree
089 46 08 70  
puuur.bree@ons.be

Regiokantoor Hasselt      
Koning Boudewijnlaan 2/2      
3500 Hasselt
011 23 07 50  
puuur.hasselt@ons.be

Regiokantoor Neerpelt      
Heerstraat 37/1      
3910 Neerpelt
011 39 88 80  
puuur.neerpelt@ons.be

Regiokantoor Sint-Truiden  
Clockemstraat 46-001  
3800 Sint-Truiden
011 59 83 40  
puuur.sinttruiden@ons.be

Regiokantoor Tessenderlo      
Stationsstraat 28     
3980 Tessenderlo  
013 38 03 70  
puuur.tessenderlo@ons.be

Regiokantoor Tongeren     
Hemelingenstraat 42      
3700 Tongeren  
012 24 21 00  
puuur.tongeren@ons.be


Elke week Limburg in je mailbox?

E-mailadres:*
Voornaam:
Naam:
Postcode:
Gemeente:


Volg ons via facebook

LimburgActueel.be on Facebook

8.000 proevers op de Dag van het eetbare landschap in Bokrijk
Schots weekend trekt maar liefst 8.500 bezoekers
Openingsweekend van Thor Central

© 2017 Actueel.be 85.17.66.139